Logo Fizjoterapia Stomatologiczna Tomasz Marciniak

UMÓW WIZYTĘ

OPINIE

A.M.

 

Pan Tomasz pomógł mi w nieznośnym bólu szczęki. Od masażu, techniki relaksacyjne, a także wsparcie w rozpoczęciu leczenia psychiatryczno-psychologicznego. Bardzo pozytywny człowiek, specjalista w swojej dziedzinie i świetny fizjoterapeuta o tzw."holistycznym podejściu". Gorąco polecam!!!

 

Bartosz

 

Bardzo dziękuję Tomaszowi za pomoc w walce z zaciskaniem zębów. Podczas kilku wizyt zostałem szczegółowo poinformowany o swojej chorobie oraz poznałem szereg ćwiczeń, które pomogły wyeliminować problem. Ponadto uzyskałem cenne wskazówki, które pomagają mi jako muzykowi grającemu na instrumencie dętym, w prosty sposób zadbać o codzienne przygotowanie mięśni twarzy do pracy oraz skutecznie je rozluźnić. Ogromne zaangażowanie i wiedza oraz uśmiech i chęć pomocy otrzymałem podczas wizyt w Fizjoklinice u Tomasza Marciniaka, dziękuję!

Kamila

 

Do Tomasza trafiłam po operacji ortognatycznej na żuchwie celem szybkiego powrotu do sprawności po operacji Tomasz podszedł do mojego przypadku bardzo kompleksowo w 2 miesiące postawił mnie na nogi dzięki niemu funkcjonuje tak jak powinno, się po takiej operacji bardzo go polecam, miły i pomocny człowiek.

Ada

 

Z czystym sumieniem polecam Tomka każdemu kto ma problem ze szczeną Jest fantastyczny. Pierwsza wizyta była dla mnie bardzo stresująca ale po kilku minutach okazało się, ze nie ma czego się bac. Przede wszystkim daje ogromne poczucie bezpieczeństwa, zna się na tym co robi i wzbudza zaufanie.

Wizyty przyniosły rezultaty już po pierwszych dwóch a po 5 nie mogłam uwierzyć, że jeszcze kilka tygodni wcześniej nie mogłam otworzyć ust rano :)

Tomek ma tez ogromna cierpliwość, bo na pytania czy boli najczęściej słyszał ode mnie „nie wiem”, a i tak daliśmy rade ;)

Nie dziękuję

Chcę sprawdzić

Fizjoterapia

w zaburzeniach stawu skroniowo-żuchwowego i bólu twarzy

 

Fizjoterapia

w bólach głowy i kręgosłupa

 

Fizjoterapia

przed i po operacjach chirurgii twarzowo-szczękowej

 

Fizjoterapia

w stomatologii i ortodoncji

 

Fizjoterapia

w logopedii

 

Fizjoterapia

ortopedyczna - terapia manualna

 

czytaj więcej →

O MNIE

 

Nazywam się Tomasz Marciniak. Ukończyłem studia magisterskie na warszawskiej AWF na kierunkach: fizjoterapia oraz wychowanie fizyczne. W ramach kształcenia podyplomowego odbyłem wiele kursów z obszaru fizjoterapii stomatologicznej, fizjoterapii ortopedycznej, terapii manualnej oraz treningu sportowego. Jestem certyfikowanym terapeutą manualnym wg. International Academy of Orthopedic Medicine (IAOM).

Fizjoterapeuta Tomasz Marciniak

USŁUGI FIZJOTERAPEUTYCZNE

FIZJOTERAPIA

 

W ZABURZENIACH STAWU
SKRONIOWO-ŻUCHWOWEGO
I BÓLU TWARZY

FIZJOTERAPIA


W BÓLACH GŁOWY I KRĘGOSŁUPA

FIZJOTERAPIA


PRZED I PO OPERACJACH CHIRURGII TWARZOWO-SZCZĘKOWEJ

FIZJOTERAPIA


W STOMATOLOGII I ORTODONCJI

FIZJOTERAPIA


W LOGOPEDII

FIZJOTERAPIA


ORTOPEDYCZNA - TERAPIA MANUALNA

Fizjoklinika Tło

PORADNIK DLA PACJENTA

KONTAKT

Fizjoklinika s.c. 

 

ul. Nowogrodzka 62c/40

 

02-002 Warszawa

Ikona Facebook
Ikona Instagram
Ikona YouTube
Fizjoterapia stomatologiczna Tomasz Marciniak

Created by Słoneccy.pl